.

Pyramidy v Bosně foto 2015


O prázdninách jsme navštívili pyramidy v Bosně.
Jejich objevení není tak staré, bylo to před deseti lety. Objeveno bylo devět pyramid, ale hlavní jsou zde tři: pyramida Slunce, Měsíce a Lásky. Ty tvoří rovnostranný trojúhelník.
K pyramidám vedou tunely, které v současné době nejsou propojené s pyramidami, protože práce zde dělají jen dobrovolníci, nebo je financována z vybraných peněz.
Hlavní je tunel Ravne, kde bylo nalezeno několik léčivých megalitů. Megality nejsou přírodní kameny, ale kusy betonu, který je tři krát tvrdší než náš současný beton. Uvnitř každého je krystal, který pomáhá násobit léčebnou energii z podzemní řeky, která vede pod tunely.
Tyto pyramidy byly tvořeny jinou technologií, než pyramidy v Egyptě, proto se mohou pyšnit i vyšší výškou, která je u největší 220m! Jsou to uměle seřezané kopce, které jsou potom obloženy umělými kamennými bloky a nakonec upraveny keramickou hmotou. Ještě dnes pyramida Slunce vysílá silný energetický paprsek do vesmíru.
Hlavní archeolog si vše nechává měřit různými přístroji a nechává dělat rozbory v různých zemích, z důvodu pravdivosti a objektivity. My sami jsme viděli jak se provádí pravidelné měření negativních iontů v tunelech. Ale stačí, aby byl člověk citlivý na vnímání energií a sám pozná, že se jedná o velmi zajímavé stavby, které pocházejí z civilizace, která zde žila před naší a pravděpodobně byla i technicky vyspělejší.
Pyramidy a tunely sloužily jako energetický, dorozumívací a léčebný komplex. Prostě velké stroje. U megalitů bylo zjištěno stáří 34 000 let!
Až pojedete v létě do Chorvatska doporučuji udělat si malou zajížďku do Bosny. Městečko Visoko je blízko Sarajeva.
Já sama se těším až budou odkryty celé tunely a bude zpřístupněn i vnitřek pyramidy Slunce.
Na internetu naleznete jak psaní, tak přednášky o těchto pyramidách